Specjaliści w naszej poradni psychologiczno-pedagogicznej

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi specjalistami, świadczącymi szerokie usługi pomocy pedagogicznej, psychologicznej czy też logopedycznej, oraz wiele innych.

Wychodzimy naprzeciw problemom, z którymi młody człowiek nie jest sobie w stanie poradzić w pojedynkę, a nawet przy wsparciu rodziny i najbliższych. Wczesna diagnoza i terapia pedagogiczna mająca na celu wyleczenie, to najlepszy krok, jaki można zrobić w przypadku problemów natury zarówno psychologicznej, socjologicznej, jak i logopedycznej.

Dominika Młynarczyk - psycholog, pedagog

mgr Dominika Młynarczyk jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyła studia na kierunku psychologia oraz pedagogika ze specjalizacją edukacja osób niepełnosprawnych i logopedia nauczycielska. Swoje kwalifikacje poszerzyła o kurs trenera EEG Biofeedback. Z powodzeniem prowadzi diagnostykę psychologiczną. Jej pacjenci to dzieci i dorośli, którzy potrzebują pomocy w zakresie trudności szkolnych, radzenia sobie ze stresem, poprawą funkcjonowania procesów poznawczych.

mgr Dominika Młynarczyk stale poszerza swoją wiedzę o nowe doświadczenia. W swojej pracy dba o indywidualne podejście do pacjenta, by móc jak najlepiej go poznać, dotrzeć do sedna problemu i znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie.