Specjaliści w naszej poradni psychologiczno-pedagogicznej

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi specjalistami, świadczącymi szerokie usługi pomocy pedagogicznej, psychologicznej czy też logopedycznej, oraz wiele innych.

Wychodzimy naprzeciw problemom, z którymi młody człowiek nie jest sobie w stanie poradzić w pojedynkę, a nawet przy wsparciu rodziny i najbliższych. Wczesna diagnoza i terapia pedagogiczna mająca na celu wyleczenie, to najlepszy krok, jaki można zrobić w przypadku problemów natury zarówno psychologicznej, socjologicznej, jak i logopedycznej.

Marta Grąźlewska - psycholog

Absolwentka psychologii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność psychologia kliniczna. Obecnie jest w trakcie szkolenia na specjalistę psychoterapii uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając staże i praktyki w Odwykowo-Psychiatrycznym Ośrodku Leczniczym w Inowrocławiu, na Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu SPS ZOZ „Zdroje”, w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Rydygiera w Toruniu na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym i Schronisku dla Nieletnich w Szczecinie. Aktywnie współpracuje ze Stowarzyszeniem MONAR Poradnią Profilaktyczno-Konsultacyjną w Szczecinie, w której jest terapeutą środowiskowym. Ponadto odbyła wiele szkoleń na temat substancji psychoaktywnych i redukcji szkód związanych z zażywaniem narkotyków. Prowadziła warsztaty dla uczniów szczecińskich szkół m.in. na temat skutków zażywania substancji psychoaktywnych oraz kształtowania kompetencji społecznych.